Drobečková navigace

Úvod > Okolí > Koupání

Koupání

Venkovní koupaliště

Koupaliště a kemp Lodín - ze Šaplavy cca 10km

Hurá na tobogán Koupaliště a kemp Lodín

Koupaliště Lodín se může chlubit nejenom třemi vyhřívanými bazény, ale hlavně nejdelším tobogánem na Královéhradecku. Pro adrenalinové nadšence je možnost vyzkoušet si aquazorbing.

Atrakce: tobogán, aquazorbing

Doplňková nabídka: obří trampolína, hřiště na plážový volejbal, dětské hřiště, víceúčelové hřiště s možností nočního osvětlení, půjčovna slunečníků, minigolf, stolní tenis

Více na: www.nechanicko.cz/camplodin

 

Koupaliště Chlumec nad Cidlinou - ze Šaplavy cca 20 km

Vodní radovánky vás nikdy nezklamou Koupaliště Chlumec nad Cidlinou

Při vjezdu do města směrem od Hradce Králové se nachází zcela nové koupaliště. Patří k největším v kraji. Bazén o rozměrech 50x55 metrů, s ostrovem ve tvaru rejnoka o ploše 485 m2, je rozdělen do třech částí. Plavci mají k dispozici čtyři padesátimetrové dráhy s odrazovými můstky. Volné plavání využijí ostatní plavci a mělkou část neplavci a děti. Ty mají dále k dispozici dvojskuzavku a brouzdaliště. Ostrov je přístupný lávkou pro pěší. Rozsáhlá travnatá plocha kolem nabízí příjemný odpočinek s možností opalování i poležení ve stínu. V areálu koupaliště je umístěn autocamp a chatky.

Atrakce: dětská dvojskluzavka, skluzavka

Doplňková nabídka: ruské kuželky, stolní tenis, hřiště na nohejbal

Více na: www.chlumecnc.cz

 

Koupaliště Nový Bydžov - ze Šaplavy cca 11 km

Koupání téměř v centru města Koupaliště Nový Bydžov

Novobydžovské venkovní koupaliště se nachází asi 500 m od centra města. Nabízí svým návštěvníkům vynikající kvalitu vody, dvě vodní skluzavky o délce 17 m, vířivé masážní lavice a chrliče vody pro masážní účely. Vedle hlavního bazénu (16 x 50 m) s hloubkou 0,8 m - 1,6 m je v areálu i bazén pro děti s vodním hřibem a s dětskou skluzavkou. Areál má příjemný přírodní charakter s dostatkem zelených ploch i stromů.

Atrakce: skluzavky, masážní lavice, chrliče vody

Doplňková nabídka: převlékárny, služby plavčíka, šatny, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, půjčovna lehátek a slunečníků, sportovního vybavení (badminton, pétanque)

Více na: www.tsnovybydzov.cz

 

Koupaliště Flošna Hradec Králové - ze Šaplavy cca 30 km

Léto plné vodních radovánek Koupaliště Flošna Hradec Králové

Koupaliště je vybaveno několika typy nerezových vyhřívaných bazénů a tobogánů: plavecký bazén (50 x 12,5 m) po jehož stranách jsou zálivy se vzduchovými lehátky, rekreační bazén (41 x 28 m) se dvěma chrliči vody a vodním dělem a dětský bazén (27,8 x 14,4 m) s vodním ježkem, vodním dělem a skluzavkou. Okolí bazénu tvoří dlažba a travnatá plocha místy zastíněná stromy vhodná pro venkovní slunění.

Atrakce: klasický i dušový tobogán, netradiční skluzavka Jump, divoká řeka, vodní číše, stěnové masážní trysky, ve dně umístěné tři vodní perličky a vzduchové schody

Doplňková nabídka: sauna, squash, fitness centrum, wellness studio

Více na: www.flosna.cz

 

Areál Dolce - ze Šaplavy cca 50 km

Rekreační areál v údolí Dolce

Areál Dolce je rekreačním areálem s kaskádou rybníků. Jeho součástí jetaké rekreační nádrž s tobogánem. Údolí Dolce nacházející se cca 5 km od centra Trutnova je místem uprostřed lesů, proto je ideálním prostředím pro milovníky přírody.

Atrakce: tobogán

Doplňková nabídka: půjčovna sportovního vybavení

Více na: www.camp-dolce.cz

 

Koupaliště a sluneční lázně Dachovy - ze Šaplavy cca 13 km

Koupaliště Dachovy

 

Koupání uvnitř obecních a městských bazénů

Sportovní zařízení města Hořice - ze Šaplavy cca 10 km

Příjemná relaxace ve vířivce Plavecký bazén Hořice v Podkrkonoší

Součástí sportovního zařízení v Hořicích je také plavecký bazén 25 m x 8,8 m) s vodou vyhřívanou na 28°c a dětský bazén (5 m x 8,8 m) s vodou vyhřívanou na 30°c. Pro odpočinek je vedle bazénu také vířivka.

Atrakce: chrlič, brower, fontána, masážní lavice

Doplňková nabídka: aqua aerobic

Více na: www.sportcentrumhorice.cz

 

Městské Lázně – Aquapark, Hradec Králové - ze Šaplavy cca 29 km

Za vodními hrátkami do Aquaparku Městské lázně Hradec Králové

Aquapark nabízí řadu vodních atrakcí: můžete se projet tobogánem, nechat se pohoupat umělým vlnobitím, relaxovat ve vířivce či horkém bazénku, v kruhovém bazéně s perličkovými lůžky či v podkovitém bazéně s vodními masážemi. V bazénu jsou instalovány vodní trysky a umělý proud. V letních měsících můžete využít ke slunění také venkovní terasy. Pro nejmenší je určen dětský bazének s umělou říčkou.

Atrakce: 82 m dlouhý tobogán se světelnými efekty, vířivka, vodní masážní lůžka, možnost prohlídky unikátního olejového stroje z roku 1932 na vytváření umělého vlnobití

Doplňková nabídka: bar v bazénové hale, parní oddělení, sauna s rekonstruovaným venkovním atriem, solárium, kosmetika, manikúra, pedikúra, kadeřnictví, masáže

Více na: www.snhk.cz

 

Plavecký bazén 50 m, Hradec Králové - ze Šaplavy cca 29 km

Využijte skvělých podmínek pro rekreační i kondiční plavání Plavecký bazén Hradec Králové

Plavecký bazén o délce 50 m s osmi drahami nabízí sportovní vyžití i odpočinkové a kondiční plavání, k dispozici je také dětský bazének s podvodními tryskami a parní oddělení.

Atrakce: podvodní trysky

Doplňková nabídka: parní sauna, fi tness centrum, zasedací místnost k pronajmutí, plavecká soustředění a kurzy

Více na: www.snhk.cz

 

Bazén a sauna Všestary - ze Šaplavy cca 20 km

To pravé místo pro relaxaci Bazén Všestary

Přijeďte si zaplavat do obce Všestary, necelé 3 km za Hradcem Králové směrem na Jičín. Bezbariérový areál nabízí krytý bazén o rozměrech 17 x 7,5 m a s hloubkou od 0,9 do 1,8 m, saunu a odpočívárnu. Krytý bazén je vhodný pro rekondiční plavání, rehabilitaci. Možnost ubytování v areálu potěší především méně náročné zájemce. Prioritami jsou čistota prostředí, příjemné a klidné ubytování.

Doplňková nabídka: sauna, kadeřnictví, masáže, kurzy první pomoci, plavecká škola Vydrýsek

Více na: www.BazenVsestary.cz


Wellness a relaxační centra

Wellness Perfekt, Hradec Králové - ze Šaplavy cca 29 km

Perfektní Wellness Perfekt

Wellness Perfekt nabízí opravdu perfektní odpočinek s cílem udělat něco pro své zdraví a krásný vzhled. V soláriu je možné se opálit, i když venku tomu počasí dvakrát nepřeje. Pro úlevu unaveným nohám jsou v nabídce lymfodrenáže.

Speciální nabídka: lymfodrenáže, formování postavy, odstranění celulitidy, solárium, nutriční poradna, masáže

Doplňková nabídka: kosmetika, modeláž nehtů, pedikúra

Více na: www.wellnessperfekt.cz

 

Wellness studio na koupališti Flošna, Hradec Králové - ze Šaplavy cca 29 km

Celistvá péče o člověka

Wellness studio představuje celistvou péči o člověka s vedením k pozitivnímu smýšlení a kladnému přístupu k životu. Wellness studio poskytuje díky svému profesionálnímu přístupu a kvalitnímu vybavení lidem péči, po které se budou cítit odpočatí a pozitivně naladění do dalšího dne.

Speciální nabídka: whirlpool, vnitřní relaxační bazén, finská sauna, bio sauna, ochlazovna, parní kabina, aroma kabina, masážní sprchy, venkovní terasa, klidová místnost, solárium, vana NeoQi Harmony, Vichy lůžko, široká nabídka speciálních i klasických masáží

Doplňková nabídka: aquaaerobic

Více na: www.snhk.cz

 

Lázně

Anenské slatinné lázně, Lázně Bělohrad - ze Šaplavy cca 20 km

Léčba s použitím přírodního léčivého zdroje

Anenské slatinné lázně nabízí několik typů léčebných pobytů zaměřených zejména na léčbu pohybového aparátu s využitím přírodního léčivého zdroje - sirnoželezité slatinné rašeliny. Formou koupelí, zábalů a obkladů můžete podstoupit různé léčebné procedury jako například vodoléčbu, parafinové zábaly a kryoterapii.

Speciální nabídka: léčebné procedury na bolesti zad, revmatické choroby, Bechtěrevovu chorobu, bolesti kloubů a stavy po operacích pohybového aparátu

Více na: www.belohrad.cz

 

SPA RESORT TREE OF LIFE, Lázně Bělohrad - ze Šaplavy cca 20 km

Využijte energii, kterou načerpáte skrze hluboké kořeny stromu života

Spa resort Tree of Life je ideální kombinací tradice stoletých lázní, přírody a pohodlí moderního hotelu. Mezi desítkami procedur máte možnost mimo jiné využít zábaly ze slatinné rašeliny z místního přírodního zdroje, které mají pozitivní vliv na bolesti svalů a kloubů. Ve volných chvílích se můžete projít v přilehlém lesoparku, či si odpočinout v relaxačních zónách s výhledem na hotelové zahrady či jezero, které se rozprostírá za hranicemi Spa resortu.

Speciální nabídka: ošetření očního okolí mikromasáží, mikro mesotherapy, Scen TaO, ošetření celulitidy, liftingové zábaly, ošetření zlatem, kaviárem, čokoládová masáž, masáž zlatým pudrem a další

Více na: www.treeoflife.cz

 

Voda a koupání v přírodě

Stříbrný rybník, Hradec Králové

Využijte široké nabídky vodního a zábavní centra

V příjemném prostředí okraje města Hradce Králové se nachází areál Stříbrný rybník s nabídkou řady zábavních i vodních atrakcí. Návštěvníkům je k dispozici nejen vodní centrum, ale i lanové a zábavní centrum, kde se nacházejí lanové a outdoorové aktivity pro každou věkovou skupinu. Areál nabízí také možnost rybolovu a v blízkém okolí množství cyklotras v příjemném prostředí městských lesů. Součástí areálu je rekreační kemp a chaty s vybavením a sociálním zařízením.

Atrakce: tobogán, aquazorbing, aquaskipper

Doplňková nabídka: půjčovna pramic, šlapadel a kajaků, nuda pláž, převlékací kabinky, stolní tenis, tee-pee s možností grilování i k využití pro pořádání firemních a soukromých akcí, paintball, půjčovna kol

Více na: www.stribrny-rybnik.cz

 


 

Menu

Počasí Šaplava - Slunečno.cz

 

Vystrizek2.JPG

PODPOŘILI NÁS:

1. Projekt: "Obnova aleje u silnice III.třídy Šaplava - Lískovice" spolufinancováno s podporou Nadace ČEZ

Nadace CEZ.png

Fotogalerie obnovy aleje Šaplava - Lískovice 2016

 

2. Projekt:  "Oprava malé vodní nádrže Žalmaňák" byl spolufinancován s podporou Královéhradeckého kraje

Kralovehradecky_kraj.jpg

 Fotogalerie Oprava malé vodní nádrže "Žalmaňák"

------------------------------------------

OBECNÍ ZPRAVODAJ "Šaplaváček"

Výstřižekšapll.JPG

Poloha obce Šaplava

Poloha obce.jpg

Fotogalerie obce

Fotogalerie obce

 

 

fulltext

17. 2. Miloslava

Zítra: Gizela

OBECNÍ ÚŘAD

Obecni_urad.jpg

Šaplava 3

503 53 Smidary
Tel.: 495 496 291
(starosta obce 603 591 681)

Úřední hodiny:
úterý 19.00 - 21.00 hod.

Email: saplava@volny.cz

NAPIŠTE NÁM

Napište nám.jpg

ÚŘEDNÍ DESKA

 

 Uředni_deska.jpg

 DALŠÍ ODKAZY:

 SPOV.jpg

 Společna_Cidlina.jpg

http://portal.gov.cz/wps/portal

e-pusa.jpg

image_16.jpg

http://www.cuzk.cz/

http://www.rodinnepasy.cz/

file_3.png

Důležitá telefonní čísla:

112 Tísňová linka
150 Hasičský sbor
155 Zdravotnická služba
158 Policie ČR

Policie v Novém Bydžově:
974 526 731

Areál nemocnice v Novém Bydžově :
telefon: 495 490 321

Areál nemocnice v Jičíně :
telefon: 493 582 111 

Návštěvnost stránek

101506