Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Okolí > Golf

Golf

Park Golf Hradec Králové - ze Šaplavy cca 34 km

Golf Park Golf Hradec Králové

Golfový areál v Hradci Králové - části Roudnička představuje vše, co si jen v městském areálu lze představit. Je zde:
  • Driving range o délce 320 m
  • Jediný PowerPlay Golf v České republice
  • Chipping & Putting tréninkové centrum
  • 6 jamkové znormované hřiště
  • golfové zázemí pro akce a zábavu
  • snadná dostupnost včetně MHD

Golfový areál Park Golf leží pouhých 5 minut jízdy autem z centra Hradce králové na jižním a západním svahu pod kopcem sv. Jana v Hradci králové, Roudničce. Vstup do areálu není podmíněn hendikepovou kartou. Regulérní znormované šestijamkové hřiště o celkové délce 1 197 m (muži), 1 096 m (ženy), lze na něm hrát na úpravu hendikepu (není to pouhý „pitch & putt“ krátkých tříparových jamek). Je vybavené zelenými a zlatými odpališti U.S.Kids Golf, takže hrát na něm mohou i ti nejmenší. Hráči mají dále dispozici: driving range - 8 krytých, 8 otevřených a 8 travnatých odpališť pro nácvik golfového švihu, chipping & putting - 4 cvičné greeny na trénink specifických golfových úderů.

Více na: www.parkgolf.cz

 

Golfové hřiště Hrádek u Nechanic - ze Šaplavy cca 16 km

Golf Golfové hřiště Hrádek u Nechanic

Golfové hřiště na Hrádku u Nechanic má 9 jamek s celkovým parem 66 a díky své poloze ve staletém zámeckém parku nabízí svým návštěvníkům mimořádný zážitek. Tréninkové centrum na Hrádku umožňuje nácvik všech aspektů golfové hry.

Více na: www.golfhradek.cz

 

Queen´s Park Golf Club Myštěves - ze Šaplavy cca 2 km

Golf Golf Myštěves

Hřiště je zasazeno do nádherného anglického parku s rybníkem Morozníkem a okolních ploch. Parku vévodí neobarokní zámeček, ve kterém je zázemí klubu. Myštěves disponuje osmnáctijamkovým klubovým hřištěm značeným jako černá devítka (9 jamek) a červená devítka (9 jamek) - Par 72. V areálu naleznete také veřejné hřiště značené jako modrá devítka (9 jamek). Na tomto hřišti si mohou zkusit golfovou hru všichni zájemci o tento krásný sport, není k tomu potřeba žádný certifikát způsobilosti - Par 60, 4 022 m.

Více na: www.golf-mysteves.cz

 

Indoor Golf Centrum FOMEI, Hradec Králové - ze Šaplavy cca 29 km

Golf Fomei golf centrum Hradec Králové

Jedná se o jedno z největších indoorových golfových center v České republice. Poskytuje hru na pěti simulátorech a jednom multifunkčním simulátoru. Můžete si zde zahrát golf, fotbal, hokej a jiné sporty nebo zastřílet na virtuální střelnici. V areálu je také prodejna golfových potřeb i servis pro úpravu a opravy golfových holí.

Více na: www.fomei-golf.cz

kalendar

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5